12 lipca 2011

Pocztówka z wakacji

Owszem, ktoś pojechał na wakacje, ale tym razem nie byłem to ja. Na wakacje pojechała sobie Opera Mini razem z portalem nk.pl, na skutek kampanii którą razem z moim kolegą Sławkiem Sochajem i ekipą nk.pl przygotowaliśmy dla Was!

Postanowiliśmy przypomnieć naszym użytkownikom, że z Opery Mini można korzystać wszędzie korzystając praktycznie z każdego telefonu! W okresie wakacyjnym nie ma więc potrzeby rozstawać się z największym portalem społecznościowym o polskich korzeniach :)

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji korzystać z Opery Mini, masz teraz szansę wypróbować ją, bez konieczności instalacji korzystając ze strony http://nk.pl/nawakacjach.

Sprawdź jak działa, pobaw się nią i zobacz jaką daję to frajdę!
PS.

Muszę wam przyznać, że przygotowywanie takiej wakacyjnej Mini-wyprawy zajęło mi ostatnio trochę czasu, jednak nie widzę powodu by teraz nie nadgonić swoich redakcyjno-blogowych obowiązków. Obiecałem wam przecież kilka postów na konkretne tematy ;)

PS. 2.

Nie, ten blog nie stanie się blogiem pracownika Opery namiętnie reklamującym każdą jej funkcjonalność. To że ostatnio zdarza mi się coś na ten temat pisać jest spowodowane tylko tym, że uczestniczyłem w bardzo ciekawych projektach, których wynikami końcowymi chciałem się wam pochwalić ;) To chyba naturalne :) piszą o tym inni:
 blogują o tym:

 piszemy o tym my:

Jesteśmy też oczywiście na stronie głównej nk.pl :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 komentarze:

  1. Noisy lekkich obyczajów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta opera mini, działa mi szybciej pod operą niż sama opera ;O Strony otwierają się w okamgnieniu.

    OdpowiedzUsuń
  3. portale społecznościowe to zuo!

    OdpowiedzUsuń