24 października 2008

Wstęp do wskaźników...

W wolnych chwilach, między pracą, uczelnią a spotkaniach z dziewczyną, czasem uda mi się zrobić coś do kursu C++ - JTP. Wiem, wiem...miał być rok temu, miał być w październiku...a ciągle go nie ma. Szybko pewnie nie powstanie, ale jak widać, ciągle nad nim pracuję. Ostatnio jednak stwierdziłem, że część rzeczy mogę publikować wcześniej. Dlatego dzisiaj publikuję prezentację, którą  zrobiłem na potrzeby wyjaśnień "dlaczego wskaźniki są lepsze". 
Prezentacja ta nie jest gotowym materiałem do nauki. Każdy slajd wymaga paru chwil słownego komentarza (który finalnie pojawi się w kursie). Jeżeli ktoś chcę mi wypomnieć błędy, to zapraszam :) Wspomnę tylko, że fakt, że umieściłem akurat prezentacje ze wskaźników nie oznacza, że kurs jest na tym etapie tworzenia ;)
Jeżeli ktoś miałby ochotę, to może tą prezentację wykorzystać na potrzeby własne/dydaktyczne, pod warunkiem, nie zmieniania jej treści, oraz informuje o jej pochodzeniu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze:

  1. swietna stronka. nauczylem sie c++ - dziekuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. O wskaźnikach dawno już zapomniałem, pamiętam jeszcze jak uczyłem się C. Obecnie programuje głównie w Javie i jakaś programistyczna nostalgia mnie naszła...

    OdpowiedzUsuń